Hakkımızda

1995 yılından bu yana Mersin’de uluslararası taşımacılık ve nakliye alanında faaliyet gösteren Lidertrans Ulus.Taş.Tic.İth.İhr.Ltd.Şti. firmamız 1995 yılında Akif ŞAHİN tarafından kurulmuştur.

Lidertrans Ulus.Taş. Ve Nakliyat, profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mersin uluslararası nakliyat firmaları alanında fark yaratmaktadır. Güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermektedir.

Firmamız şirket müdürlerimiz Cüneyt ŞAHİN Ve Cihan ŞAHİN tarafından yönetilmektedir. Firmamız C2 yetki belgesine sahiptir.Taşımış olduğumuz ürünlerimiz Lutz Sigorta Acenteliği güvencesiyle CMR sigortası yapılarak taşınmaktadır.Firmamız vermiş olduğu uluslararası nakliyat hizmetini Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Makedonya, Karadağ, Kosova, Bosna Hersek, Hırvatistan, Macaristan, Polonya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Belçika, Romanya, Ukrayna, Moldovya, Rusya, Litvanya, Letonya, Estonya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Gürcistan, Azerbaycan ülkelerine gerçekleştirmektedir.