KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu Taşımacılığı

Lider Trans, zengin lojistik hizmet portföyü ile müşterilerinin uluslararası nakliye taleplerinin tüm gereklerini yerine getirecek yeteneğe ve olanaklara sahiptir.
1995 yılından itibaren tüm Avrupa, Asya ve Türkî Cumhuriyetlere taşıma işini en iyi garantili ve güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca taşıma işlerimizde ürünleriniz dünya çapında 34 yılı aşkın bir süredir taşımacılık sigortası hizmeti sağlayan LUTZ ASSEKURANZ MAKLER GMBH güvencesi altındadır. Taşıdığımız ürünlerinize 1.500.000 Euro değerinde sigorta yapmaktayız. Şirketimiz C2 Yetki Belgesine sahiptir.
Yükün nakliyesine başlanmadan önce ekibimiz, müşterinin isteği doğrultusunda sevkıyat güzergâhını belirler. Ayrıca uluslararası kurallara uygun olarak yük ile birlikte bulunması gereken belgeler hazırlanır. Müşterinin isteğinin yerine getirilmesi için gösterilen esnek yaklaşım, yükün nakliyesinde en uygun güzergâhı kullanmaya izin vermektedir.
Çalışanlarımızın uzun yıllara dayanan deneyimi, bize, rakiplerimiz için mümkün olmayan taşımaları gerçekleştirmekte yardımcı olmaktadır.

Thermo taşımacılık

Araçlarımız sıcaklık kontrollü mono, bi-termal ve çift istifli palet taşımacılığı için tasarlanmıştır. 66 palet alanı / çift katlı yükleme mümkündür. Farklı sıcaklık bölgeleri için bölümler, yarı treylerin farklı bir ekipmanına izin verir.

Özel seferler

Almanya ve Avrupa genelindeki nakliye çözümleri alanında profesyonel ve kendini kabul ettirmiş bir sağlayıcıdır. Zaman açısından kritik olan özel seferler ana yetkilerimizin arasında bulunmaktadır. Ekspres ve özel seferler alanındaki müşteriye özel tasarlanmış çözümlerimiz, gönderilerinizin teslimatında esneklik, hızlılık ve güvenilirlik için bir temel oluşturmaktadır.

Kısmi yükler

Kısmi yükler, kargo odasının kapasitesini tamamen kullanmasa da, özel gereksinimler veya hükümler (hassas kargoda) nedeniyle konumları değiştirilemez. Bu nedenle, başka kısmi yükler veya grupaj malları ile birlikte bir nakliye aracının üstünde nakledilir.

Randevulu Kargo

Özellikle ilgili yerel koşullar hakkındaki bilgimiz ve ayrıntılı planlama olanaklarımız sayesinde, randevulu kargo kara nakliyesinde çok modlu mal nakliyesine kıyasla sıkça daha az maliyetli olan etkili çözümler sunmaktayız.