LİDER TRANS ULUS. TAŞ. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

Uluslararası alanda yurt içinde ve yurt dışında termokinli yüksek model araçlarımızla her türlü kuru ve dondurulmuş ürünleri en iyi en güvenilir ve zamanında taşıma işini 1995 yılından itibaren yapmaktayız. Amacımız filolarımızın sayısını yükselterek daha fazla ve güvenilir hizmet verebilmektir.

Vizyon & Misyon

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına 'Entegre Nakliye ve Nakliyatçılık' hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.
Lider Trans olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sırdaş ve ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır.

Hedeflerimiz

Kısa sürede tüm ana alt yapısını ve yetki belgelerini tamamlayan firmamız, büyümenin
müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir. Gelişime her zaman açık olan personel yapısı ile malın, doğru zamanda doğru maliyette müşterinin kullanımına sunmak ve kaliteli olmak ilk hedefimizdir.

Kalite Politikamız

Kalite odaklı çalışma anlayışı, Hizmette Dürüstlük & Açıklık & Dakiklik, Her alanda özverili çalışma, İletişime verdiğimiz önem, Duyarlı & Disiplinli yönetim,Uzmanlığı, Teknoloji ile birleştirilen uzman kadro.